Pergola

Ürün Detayları

4 mevsimde açık hava keyfini kesintisiz olarak yaşayabilmeniz için ideal bir çözüm sunduğumuz Otomatik Pergola Tente ile terasınızda, bahçenize, kafe ve restoranlarınızda kullanılabilir modern, şık ve estetik bir mekân yaratıyoruz. Otomatik Tente ürünümüz ile sizi yaz aylarında güneşten, kışın yağmur ve soğuk havadan koruyarak mekânınız konforunu ve alanını genişletiyoruz.

Sizlere sadece yeni yaşam alanınızın keyfini sürmek kalıyor. Modern, teknolojik ve kazançlı bir ürün olan otomatik tente pergola ürününe sahip olduğunuza asla pişman olmayacağınız, alanlarınızı daha kullanılabilir geniş ve ferah ortam yaratan tasarım harikasıdır.

Genel Bakış

Mevcut dış mekânlarınızdan daha rahat ve fazla yararlanabilmeniz, mekanınızı 4 mevsim kullanılmasını Yaz ve kış aylarında eviniz veya iş yerinizde mevut dış mekanlardan daha rahat faydalanabilmenizi sağlar. Özel kumaşı sayesinde ısı yalıtımına katkı sağlar. Oval seçeneğiyle yüksek tavanlı ferah ve estetik mekanlar yaratır. Tüm metal aksamı alüminyum olup paslanma sorunuyla sizi uğraştırmaz. Zengin renk seçeneği ile hem kumaşlarda hem iskeletlerde farklı konseptlere farklı tasarımlar sunarak dış mekanların şık ve ekonomik bir şekilde değerlendirebilmenizi sağlar. Motorlu otomasyon sistemi sayesinde kumandalı ve butonlu olarak kullanılması mümkündür. Led aydınlatmaları, ışık renk seçenekleri ve kumandalı ışık seçeneği ile yaşam alanınıza konfor katar. Sistemin tamamı (motor, kumaş, alüminyum iskelet) beş yıl garantilidir. Sistem profilleri özel tasarımı sayesinde katlanır, sürgü, giyotin cam ve vertical, zip perde, wintent güneş kırıcı, yan kapama sistemlerine uyumlu ve kolay montaj avantajı sunmaktadır.

Faydaları

Güneşli havalarda gölgesiyle size açık havalarda konforlu bir ortam sunar.

Yağmurlu havalarda açık alanlarınızı kullanılabilir kılar.

Yan kapama sistemlerine uyumu sayesinde rüzgara karşı kapalı alan konforuyla mekanlarınızdan maksimum fayda almanızı sağlar.

Alev yürümez kumaşı sayesinde yangın gibi riskleri en aza indirir.

Hizmetimize Ait Video

Örnek Resimler