Hakkımızda


İzmir Tente Hane olarak otomatik pergola,raylı tente,mafsallı tente,körüklü tente,kasetli tente,t-modül tente,şeffaf tente,şemsiye ürünleri ile hizmet vermekteyiz. Firmamız Tente ve Branda üretiminde en kaliteli malzemeyi en uzman personel ile tasarlar ve mekanlarınız için en iyi uygulamayı yapar.Müşterilerimize taahhüt ettiğimiz tüm projelendirme ve montaj işlemi sözleşildiği gibi proje teslim tarihinde teslim edilir. Başarılarımız tamamen müşteri menuniyetine odaklanmakla ortaya çıkmaktadır, bu nedenle %100 Müşteri Memnuniyeti temel prensibimizdir.

Yılların vermiş olduğu deneyim ve uzman personeli ile başta İzmir il ve ilçelerine hizmet veren TenteHane tüm ege bölgesinde çalışmalarına devam etmektedir.

KALİTELİ İŞÇİLİK

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

TAM ZAMANINDA TESLİMAT

ÜST DÜZEY GÜVENLİK


Vizyonumuz


Azami müşteri memnuniyeti sağlayarak, onlara kaliteli, değerli, beklentilerin ötesinde bir hizmet sunmak.

Hizmet sonrası, sürekli yanlarında olarak işveren ve müşteri sadakatini sağlamak.

Kurumsal gelişimini sürdürerek yurt içinde lider, uluslararası pazarda rekabet edebilme yeteneğini geliştirmek yoluyla aranılır olmak.

Çalışanlarımızın nitelik ve yeteneklerini geliştirmek.

Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde davranmak.

Misyonumuz


Sürekli yenilikçi ve yaratıcı düşünen, müşterilerinin geleceği için sorumluluk bilinciyle çalışan, kalite kavramını özümsemiş ve bunu yaptığı işlere yansıtabilen, değişimi hissedebilen, hizmetin en kalitelisini ve ürünün de en iyisini sunabilen bir kurum olmaktır.