Background

ŞEFFAF BRANDA


ŞEFFAF BRANDA ÖZELLİKLERİ

Firmamız Şeffaf Branda alanında kendisini daima ileri taşımayı başarabilmiş bir firma olarak adını duyurmayı başarmıştır. Değişik kategorilerde başarılı olmayı başaran ve dilden dile yayılan firmadır. İşçilik, kalite ve malzeme kullanımında oldukça önem veren firmamız sizler için özel tasarımlarda gerçekleştirmektedir.

Şeffaf branda günümüzde hayatımızın her köşesinde yer alan bir çeşit çadırdır. Günümüzde şeffaf branda çay bahçeleri veya kafelerin sigara içme alanları için yaptığı insanların hava şartlarından etkilenmemesi için yapılan bir çeşit çadır biçimidir. Şeffaf branda çok sağlam olup olmaması yapım aşamasındaki sağlamlığıyla eşdeğerdir. Şeffaf brandayı rüzgar sirkülasyonun çok olduğu yerlere kurarsanız eğer çok şikayetçi olabilirsiniz. Fakat herhangi bir hava boşluğunun girmesine izin vermeyip çıtaları sağlam ve güçlü olarak inşa ederseniz şeffaf tente perdenin hiç bir sıkıntı çıkarmayacağından emin olabilirsiniz. Şeffaf tente aslında çadırın aynısıdır. Fakat şeffaf branda çadırdan ayıran en önemli özelliği çevresi komple branda olmaması bazı yerlerin şeffaf branda olması bir nevi pencere edası vermesidir. Kafelerde şeffaf branda kullanılan özelliklerdendir. Çünkü sigara içme alanları için hem sıcak olması hem de şeffaf kısımların açılmasından dolayı açık hava olarak sayılması kafelerde çok görülme oranın arttırıyor.

Şeffaf Brandanın Yapım Aşaması

Şeffaf branda nasıl yapılır sorunun cevabını sizlere anlatmak istiyorum. Şeffaf branda çok kolay yapımı vardır. Eğer rüzgar yemeyecekse ortaya çıtalarla sabitlendirici ve taşıyıcı yapılır ve şeffaf branda oluşur. Fakat çatılı yapılacaksa bu iş biraz kolay olmaktan çıkmaktadır. O yüzden bu işten anlayan ve işinin ehli birisine yapım aşamasını yaptırmanız gerekmektedir. Yoksa başınız çok ağrır ve güzel verim alamazsınız.
Sosyal Ağlar
E-Mail

© 2017 TenteHane